معاون وزیر خارجه هلند که به منظور رایزنی با کشورمان پیرامون روابط دوجانبه و تحولات منطقه‌یی و بین‌المللی به تهران سفر کرده است، با معاون عربی و آفریقای وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و گفت‌وگو کرد.
به گزارش ایسنا، خیرتس با اشاره به اشتباهات صورت گرفته در سوریه از سوی همه طرف‌های درگیر در این بحران، بر ضرورت یافتن راه‌حل سیاسی تاکید کرد.
این مقام هلندی با تاکید بر اهمیت نقش جمهوری اسلامی ایران در تحولات منطقه به ویژه سوریه گفت ایران می‌تواند به یافتن راه‌حل مناسب برای این بحران کمک کند.
او هم‌چنین از شکل‌گیری دولت جدید در عراق حمایت کرد و ثبات در این کشور را برای منطقه و اروپا مهم دانست.
معاون وزیرخارجه هلند داعش را یک نگرانی و تهدید برای کشورش دانست و افزود دولت هلند برای ممانعت از پیوستن اتباع هلندی به داعش تدابیری را اتخاذ کرده است.
دکتر حسین امیرعبداللهیان نیز در این دیدار با نمایشی خواندن ائتلاف بین‌المللی ضدداعش گفت اقدامات صورت گرفته از جانب این ائتلاف نشان می‌دهد که نه تنها تاثیری بر وضع داعش نداشته بلکه افراط‌گرایی را تشدید کرده است.
معاون وزیر خارجه کشورمان با تاکید بر اهمیت تقویت دولت بغداد و ارتش این کشور اظهار کرد، این ارتش عراق و نیروهای مردمی و فتوای مرجعیت دینی و هم‌چنین حمایت کشورهای دوست به خصوص جمهوری اسلامی ایران بود که بغداد را از خطر سقوط به دست داعش دور کرد.
وی با تاکید بر اینکه مبارزه با تروریسم نیازمند اراده جدی بین‌المللی است افزود: جمهوری اسلامی ایران نسبت به نیت و روش آمریکا در مبارزه با تروریسم ابهامات جدی دارد و شأن خود را بالاتر از آن می‌داند که وارد یک ائتلاف شکست خورده شود. اگر آمریکا و غرب مانع پیوستن شهروندان‌شان به گروه‌های تروریستی شوند و کشورهای همسایه سوریه و عراق را نیز ملزم به بستن مرزهای‌شان به روی عناصر تروریستی و ارسال سلاح به داخل این دو کشور کنند، داعش از درون نابود و متلاشی می‌شود و دیگر نیازی به ائتلاف و نمایش سناریوهای هالیوودی نیست.
در این دیدار بر ضرورت استمرار رایزنی دو کشور در مسائل منطقه‌یی تاکید شد.

رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
طرز تهیه روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.