تاريخ : | | نویسنده : wikiazmoon

 بخاری های تابشی مدارس ,بخاری تابشی

جزئیات بخاری های تابشی مدارس

در دهه های گذشته 15 نوار دستگاه بخاری تابشی خریداری کردیم که هم اکنون در مدارس درحال توزیع است همچنین در حال خرید 30 نوار بخاری تابشی دیگر هستیم که این بخاری ها نیز تا 15 آبان در مدارس کشور توزیع و نصب می شود.

معاون پشتیبانی مدیریت سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور جزییات بخاری های تابشی مدارس را شرح داد.

مسلمی گفت: در حال حاضر مدارس کشور از سیستم گرمایشی استفاده می کنند که یکی از آن ها سیستم حرارت مرکز است که عمدتاً در مدارس بزرگ و شهرها استفاده می شود دیگری بخاری نفت سوز است که در مدارس کوچک و روستایی مورد استفاده قرار می گیرد.

وی ادامه داد: با توجه به خسارت هایی که بخاری های نفتی ایجاد کرده اند برای حفظ ایمنی دانش آموزان و بر طبق مطالعاتی که در دفتر فنی سازمان نوسازی مدارس انجام داد بخاری های تابشی در دستور کار قرار گرفت.

مسلمی افزود: بخاری های تابشی به دلیل این که بالای دیوار و سقف نصب می شود و در دسته ی دانش آموزان نیست و به دلیل این که از نظر ؟ کیفی امن است و حرارت و دمای آن قابل تنظیم است و هزینه آن نسبت به بخاری های نفتی کمتر است بر این بخاری ها ارجحیت دارد.

معاون پشتیبانی مدیریت سازمان نوسازی مدارس اظهار داشت: طبق محاسباتی که گروه فنی سازمان نوسازی مدارس انجام داده است اگر از این بخاری ها در روز 6 ساعت و 24 روز در ماه استفاده شود 8100 تومان مصرف برق دارد و این در حالی است که بخاری نفت سوز علی رغم معایب 18500 تومان در همین زمان هزینه خواهد داشت.

وی افزود: در دهه های گذشته 15 نوار دستگاه بخاری تابشی خریداری کردیم که هم اکنون در مدارس درحال توزیع است همچنین در حال خرید 30 نوار بخاری تابشی دیگر هستیم که این بخاری ها نیز تا 15 آبان در مدارس کشور توزیع و نصب می شود.

مسلمی گفت: با تامین شدن اعتبارات کلیه کتاب های کشور تا 2 سال آینده از بخاری های نفتی خالی خواهد شد.

وی ادامه داد: 150 نوار کلاس در کشور از بخاری نفتی استفاده می کنند. وی ادامه داد: اولویت استفاده از بخاری های تابشی در مناطق سرد سیر است و این بخاری ها در کلاس های زیر 18 متر نصب خواهد شد. /باشگاه خبرنگاران

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
طرز تهیه روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.